Жаңа жылдық ертеңгілік / Новогодний утренник

Жыл сайын желтоқсан айының соңында тәрбиеленушілер үшін біздің балабақшада мерекелік жаңа жылдық ертеңгіліктер ұйымдастырылады. Әдемі безендірілген зал, әсем шырша, керемет костюмдер, сыйлықтар, Аяз Ата, Ақшақар біздің тәрбиеленушілерімізді күтті. Түрлі-түсті, жарқыраған гирляндалар мен жарқын безендірілген шырша балаларға керемет сезім сыйлады. Спектакльдің басынан бастап ертегі кейіпкерлері балаларды ертегінің сиқырлы әлеміне тартты. Балалар мерекелік шытырман оқиғалы атмосфераға еніп, қызықты байқауларға қатысты. Аяз Атаның пайда болуымен нағыз мереке шыршаның айналасында әндер мен ойындармен, дөңгелек билермен басталды. Барлық мектеп жасына дейінгі балалар өз таланттарын қуана көрсетті: олар дөңгелек би биледі, өлең айтты, ән айтты, ойнады. Ешкім бей-жай қарамады. Қуаныш пен эмоциялар теңізі Аяз Атаның қолынан балаларға берілген сыйлықтарды тудырды! Каждый год в конце декабря для воспитанников в нашем ясли - саду организуются праздничные новогодние утренники. Красиво украшенный зал, нарядная елка, великолепные костюмы, подарки, Дед Мороз, Снегурочка ожидали наших воспитанников. Разноцветные, сверкающие гирлянды и ярко украшенная ёлочка принесли детям ощущение чуда. С самого начала представления сказочные герои увлекали детей в волшебный мир сказки. Дети окунулись в праздничную атмосферу приключений, поучаствовали в интересных конкурсах. С появлением Деда Мороза начался настоящий праздник с песнями и играми, хороводами вокруг ёлки. Все дошкольники с удовольствием проявляли свои таланты: водили хороводы, рассказывали стихи, пели песни, играли. Никто не остался равнодушным. Море радости и эмоций вызвали подарки, врученные детям из рук самого Дедушки Мороза! группа "Солнышко"