Танымдық мультфильм: "басқа бала" / Поучительный мультфильм: «Другой мальчик»

Біздің балабақшада балалар қорқытудың алдын алу бойынша "басқа бала" атты нұсқаулық мультфильмді тамашалады. Мультфильмді көрудің мақсаты: балаларға құрдастарымен жақсы қарым-қатынас жасауға көмектесу, балалар ұжымдарындағы қорқыту мәселесімен бірге күресу және қиын жағдайларда балаларды қолдауды үйрену. Балалар мультфильмді қызығушылықпен көріп, талқылады. Педагог-психолог А. С. Байгабулова балалармен айналасындағыларға төзімділік туралы әңгімелесті , проблемаларды, оның ішінде балалар ұжымындағы ұрыс-керіссіз, жанжалсыз мәселелерді шешу қажеттігі туралы хабардар етті. В нашем ясли - саду ребята посмотрели поучительный мультфильм: «Другой мальчик» по профилактике буллинга. Цель просмотра мультфильма: помочь ребятам лучше общаться со сверстниками, вместе бороться с проблемой буллинга в детских коллективах и учиться поддерживать детей в трудных ситуациях. Ребята с интересом посмотрели и обсудили мультфильм. Педагог- психолог Байгабулова А.С. поговорила с детьми о толерантности к окружающим , проинформировала о необходимости решения проблем без драк и ссор в детском коллективе.