«Рождестволық жиындар» / «Рождественские посиделки»

«Рождестволық жиындар»
Мақсаты: балаларды рождестволық атрибуттармен және ойындармен таныстыру. Балалар мерекенің пайда болу тарихын баяндайтын мультфильмді қызығушылықпен тамашалады. Балалар тақырыптық жұмбақтарды шешіп, қағаздан періштелер жасап, оларды жарқылмен безендіруге қуанышты болды. Іс-шара соңында балалар мерекелік безендірілген шыршаның бұтақтарына іліп қойды.
«Рождественские посиделки»

Цель: познакомить детей с рождественскими атрибутами и играми. Дети с интересом смотрели мультфильм, в котором рассказывалась история возникновения праздника. Дети отгадывали тематические загадки, изготавливали ангелочков из бумаги, с удовольствием украшали их блестками. В завершении мероприятия дети развешивали их на ветвях празднично украшенной ели.