Халықаралық әйелдер күніне арналған ертеңгілік / Утренник посвящённый международному женскому дню

Халықаралық әйелдер күні – 8 наурыз әлемдегі ең сүйікті мерекелердің бірі болды және әр Жаңа көктемді керемет әйелдер мерекесімен қарсы алу дәстүрге айналды. Бұл күн күн сәулесімен, әйелдердің күлімсіреуімен жылынып, гүлдер шашырауымен безендірілген және Біз үшін бұл біздің топтағы ең сүйікті мереке. Дәстүр бойынша Халықаралық әйелдер күніне арналған ертеңгілік өтті, онда аналар мен әжелер бар балалар ертеңгілікке мерекені күткенде талғампаз, көңілді келді және олардың үміттері ақталды. Мерекеде балалар өлең оқып, ән айтып, би биледі, сонымен қатар көптеген сүйісушілер сыйлады, мереке соңында балалар аналар мен әжелерге өз қолдарымен жасалған мерекелік карталарды табыс етті. Международный женский день – 8 марта стал один из самых любимых праздников в мире и традицией осталось встречать каждую новую весну замечательным женским праздником. Этот день согрет лучами солнца, женскими улыбками, украшен россыпью цветов и для нас — это самый любимый праздник в нашей группе. И по традиции прошёл утренник, посвящённый международному женскому дню, где дети с мамами и бабушками пришли на утренник нарядные, весёлые в предвкушении праздника, и их надежды оправдались. На празднике ребята читали стихи пели песни и танцевали, а так же подарили много поцелуйчиков, в конце праздника дети вручили мамочкам и бабушкам праздничные открытки изготовленные своими руками. группа "Солнышко"