Көктем мерекесі "Балықтар" тобында / Весенний праздник в группе "Рыбки"

8 наурыздағы керемет көктем мерекесі қарсаңында "Балықтар" тобында ертеңгілік ұйымдастырылды. Оның мақсаты балаларды 8 наурыз мерекесімен таныстыру, сондай-ақ бірлескен іс-әрекет процесінде балалар мен ересектерде эмоционалды жағымды көңіл-күй қалыптастыру болды. Балалар сүйікті аналары мен әжелеріне арналған әндерді орындап, би орындады. "Анаға арналған Гүлдер" және "қожайын" ойындарына қатысты. Ертеңгілік бойы балалар эмоционалды жағымды көңіл - күйде болды және ертеңгілік соңында аналары мен әжелеріне сыйлықтар - құттықтау хаттарын дайындады.

В преддверии празднования замечательного весеннего праздника 8 марта в группе "Рыбки" был организован утренник. Целью которого было познакомить детей с праздником 8 марта, а также создание эмоционально положительного настроя у детей и взрослых в процессе совместной деятельности. Дети исполняли песни посвящённые любимым мамам и бабушкам, исполнили танец. Приняли участие в играх- "Цветы для мамы" и "Хозяюшка". На протяжении всего утренника дети были в эмоционально положительном настрое и в завершении утренника подготовили подарочки для своих мам и бабушек- поздравительные открытки.