«Балықтар» тобында жаңа жылдық кеш. Новогодний утренник в группе "Рыбки"

Жаңа жыл - бұл барлық үйлерде күткен ең сүйікті, мейірімді, ертегі мерекесі, ал балалар әсіресе күткен.
Жаңа жылдық қойылымға қатысты Возвышенка орта мектептің оқушылары өздеріне жақсы суретшілерді көрсетті.
Олар ертегі кейіпкерлеріне қайта оралды: Ақшақар, Аяз ата , Түлкі, Қоян, Тышқан
Ертегі басынан бастап, ертегі кейіпкерлері балаларды ертегілердің сиқырлы әлеміне баурап алды. Балалар мерекелік атмосфераға еніп, қызықты ойындарға қатысты, дөңгелек билермен және билерге қатысты
Новый год – самый любимый, добрый, сказочный праздник, который очень ждут в каждом доме, а особенно искренне ждут дети.
Ученики Возвышенской СШ, участвовавшие в новогоднем представлении, проявили себя хорошими артистами.
Они перевоплотились в сказочных героев : Снегурочку, Деда Мороза, Лису, Зайчика, Мышку.
С самого начала утренника сказочные герои сумели увлечь детей в волшебный мир сказки. Дети окунулись в праздничную атмосферу, поучаствовали в интересных играх, поводили хороводы и потанцевали. Появление сказочных героев завлекло детей в новогоднюю сказку.