"Балықтар" тобында қысты өткізу спорттық іс-шарасы / В группе "Рыбки" спортивное мероприятие

"Балықтар" тобында қысты өткізу спорттық іс-шарасы өткізілді. Іс-шараның мақсаты бірлескен ойын әрекеттері барысында дене шынықтыру құралдарымен балалар қарым-қатынасын үйлестіру болды. Спорттық іс-шараның басталуы жылыну болды, содан кейін балалар спорттық байқауларға қатысты. Кегель доппен жарысып, түстер бойынша доптар мен текшелерді жинап, ашық ойын ойнады.

В группе "Рыбки" было проведено спортивное мероприятие Проводы зимы. Целью мероприятия послужила гармонизация детских отношений средствами физической культуры, в ходе совместных игровых действий. Началом спортивного мероприятия стала разминка, затем дети приняли участие в спортивных конкурсах. Соревновались в сбивании мячом кегель, собирали мячи и кубики по цветам, а также играли в подвижную игру.