"Балықтар" тобында "Алғыс айту күні" / День Благодарности в группе "Рыбки"

1 наурызда дәстүр бойынша "Балықтар" тобында Алғыс айту күні өткізілді. Оның мақсаты балаларды "Алғыс айту күні" мерекесімен таныстыру, балаларға алғыс сияқты құндылықты сіңіру болды. Іс - шара барысында балаларға презентация ұсынылды, онда олар Алғыс айту күні мерекесі туралы білді, тақырыптық жұмбақтарға жауап берді, "Сыпайы-сыпайы емес"ойынына белсенді қатысты. Іс-шара барысында балалар қызығушылық танытып, жақсы көңіл-күйде болды.

1 марта по традиции в группе "Рыбки" было проведено мероприятие День Благодарности. Целью которого было познакомить детей с праздником «День Благодарности», привить детям такую ценность как благодарность. В ходе мероприятия детям была представлена презентация, в которой они узнали о празднике Дне Благодарности, давали ответы на тематические загадки, принимали активное участие в игре "Вежливо- невежливо". На протяжении всего мероприятия дети проявляли интерес и пребывали в хорошем настроении.