Балабақшадағы бітіру кеші / Выпускной бал в детском саду

Балабақшадағы бітіру кеші — бұл барлық мерекелердің ішіндегі ең әсерлі, ұмытылмас. "Бітіру кеші" сөзі барлығында белгілі бір ассоциацияларды тудырады. Бұл қоштасу, қайғы, жақсы қоштасу. Бітіру кеші-әдемі балабақша уақытының аяқталуының символы. Бұл мереке түлектердің есінде мәңгі қалуы керек. Балабақшадағы бітіру-балалар мен олардың ата-аналары үшін өте маңызды мереке. Ол күтпеген жерден келеді. Кеше ғана ата-аналар балаларын алып келген сияқты, ал бүгін балалар үшін нағыз екінші үйге айналған осы жайлы орынмен қоштасатын кез келді. Выпускной бал в детском саду — это самый трогательный, самый незабываемый из всех праздников. Слово «выпускной бал» у всех без исключения вызывает определенные ассоциации. Это расставание, грусть, добрые напутствия. Выпускной бал — символ окончания прекрасной садиковской поры. И этот праздник должен остаться в памяти выпускников навсегда. Выпускной в детском саду – очень важный праздник для детей и их родителей. Он приходит совершенно неожиданно. Казалось бы, только вчера родители привели своих малышей, а сегодня уже пора прощаться с этим уютным местом, которое стало для детишек настоящим вторым домом. группа "Солнышко"