"Алтын күз" ертеңгілігі / Утренник "Золотая осень

Жылдық жоспарға сәйкес балабақшада «Алтын күз» атты күзгі ертеңгілік өткізілді. Тәрбиеленушілер үшін бұл есте қаларлық, қуанышты және жарқын сәт, бұл олардың күз туралы жыл мезгілі туралы түсініктерін бекітуге көмектеседі. Күз мезгілін «тұңғиық уақыт» деп атайды, бірақ ағаштардан түскен түрлі-түсті жапырақтарға балалардан басқа кім қуанады. Балалар күзгі ойын-сауықты асыға күтті, себебі бұл өте көңілді және қызықты болды. В соответствии с Годовым планом ясли-сад провёл осенний утренник «Золотая осень». Для воспитанников это запоминающийся, радостный и яркий момент, который помогает им закрепить представления об осени как времени года Осень называют «унылой порой», тем не менее, кто как не дети больше всего радуются разноцветным листьям, опавшим с деревьев. Ребята с нетерпением ждали осенних развлечений, и не зря, ведь они прошли очень весело и интересно.