"Мектепке дейінгі ұйымда қорқытудың алдын алу" / «Профилактика буллинга в дошкольной организации»

Педагогтарға арналған семинар-практикум "Мектепке дейінгі ұйымда қорқытудың алдын алу" Мақсаты: мектепке дейінгі ұйымдағы қорқыту мәселелері бойынша педагогтердің психологиялық-педагогикалық сауаттылығын арттыру. Міндеттері: Мектепке дейінгі жастағы қорқытудың тұжырымдамасын, түрлерін, себептерін және алдын-алу әдістерін қарастырыңыз. Педагогтардын қорқыту жағдайындағы мінез-құлық ерекшеліктерін анықтауы. Семинар - практикум для педагогов «Профилактика буллинга в дошкольной организации» Цель: Повышать психолого-педагогическую грамотность педагогов по вопросам буллинга в дошкольной организации. Задачи: Рассмотреть понятие буллинг, виды, причины и способы профилактики буллинга в дошкольном возрасте. Определение педагогами особенностей поведения в ситуации буллинга. педагог-психолог: Байгабулова А.С.

Пайдалы ресурстар